تاریخ آخرین بروزرسانی:

 چهارشنبه, 28 خرداد 9085 00:51 

پنج شنبه 14 فروردين 99

دفترمقام معظم رهبری

ریاست جمهوری

وزارت نیرو

شرکت مهندسی آبفا کشور

شرکت مهندسی آبفا کشور

بخش مناقصات

بخش اخبار

نظام پیشنهادات

فیش حقوقی

سایت دولت

حريم شخصی

  • نوشته شده توسط مدیر سیستم
  • تاریخ ایجاد در شنبه, 05 تیر 1395 05:01
بیانیه حریم خصوصی

اطلاعات شخصی هر فرد بخشی از حریم خصوصی او محسوب می شود. هدف از انتشار بیانیه حریم خصوصی، آگاه نمودن بازدیدکنندگان سایت از نوع و نحوه اطلاعاتی است که در هنگام بازدید از سایت، دریافت می شود.
این دستگاه، بر اساس قوانین بالادستی ملزم به رعایت حریم خصوصی کاربران سایت می باشد.سایت شرکت آب و فاضلاب روستایی استان هرمزگان، نسبت به حفظ حریم خصوصی شما و همچنین گسترش تکنولوژی خود به‌گونه‌ای که تجربه آنلاین امن و قدرتمندتری را برای شما فراهم کند، متعهد است. 
سایت شرکت آب و فاضلاب روستایی استان هرمزگان، اطلاعات وارد شده در فرمها را به منظور بهبود کیفیت ارائه خدمان جمع آوری می کند. هم‌چنین اطلاعاتی درباره سخت‌افزار و نرم‌افزار رایانه شما به‌صورت خودکار توسط سایت شرکت آب و فاضلاب روستایی استان هرمزگان، جمع‌آوری می‌شود. این اطلاعات ممکن است شامل موارد زیر باشد: آدرس آی‌پی، نوع مرورگر، نام دامنه، زمان دسترسی و آدرس وبسایت‌های ارجاع‌دهنده. این اطلاعات توسط سایت شرکت آب و فاضلاب روستایی استان هرمزگان، برای اعمال خدمات، حفظ کیفیت خدمات، و به منظور فراهم کردن آمار عمومی ناظر به استفاده از پایگاه اینترنتی به کار گرفته می‌شود.
لطفا مدنظر داشته باشید که اگر خود شما مستقیما اطلاعات هویتی و شخصی یا داده‌های حساس شخصی را از طریق سایت شرکت آب و فاضلاب روستایی استان هرمزگان افشا کنید، این اطلاعات ممکن است توسط سایرین به کار گرفته شود. شرکت آب و فاضلاب روستایی استان هرمزگان هیچ یک از ارتباطات آنلاین خصوصی شما را رصد نمی‌کند.
سایت شرکت آب و فاضلاب روستایی استان هرمزگان فهرست مشتریان‌ش را به اشخاص ثالث نمی‌فروشد و اجاره نمی‌دهد. اطلاعات خاص هویتی و شخصی شما (شامل آدرس ای‌میل، نام، آدرس و شماره تلفن) بدون اطلاع و اجازه قبلی در اختیار شخص یا موسسه دیگری قرار نمی گیرد. هم‌چنین از آن‌ها خواسته می‌شود تا محرمانه بودن اطلاعات شما را رعایت کنند.
سایت شرکت آب و فاضلاب روستایی استان هرمزگان  سایت‌ها و صفحاتی که مشتریان‌مان از طریق سایت شرکت آب و فاضلاب روستایی استان هرمزگان مشاهده می‌کنند را ردگیری می‌کند تا مشخص کند که کدام یک از صفحات یا خدمات سایتشرکت آب و فاضلاب روستایی استان هرمزگان پرطرف‌دارتر است. 
استفاده از کوکی‌ها
پایگاه اینترنتی سایت شرکت آب و فاضلاب روستایی استان هرمزگان از کوکی‌ها به منظور کمک کردن به شما در راستای شخصی‌سازی تجربه آنلاین‌تان استفاده می‌کند. یک کوکی یک فایل متنی است که توسط سرور وب‌سایت بر روی هارد دیسک شما قرار داده می‌شود. کوکی‌ها نمی‌توانند به منظور اجرای برنامه‌ها یا ارائه ویروس‌ها به رایانه شما مورد استفاده قرار گیرند. کوکی‌ها مشخصا متعلق به شما هستند و تنها توسط یک وب سرور در دامنه‌ای که کوکی را به شما نسبت داده، قابل خواندن است.
یکی از مقاصد اصلی کوکی‌ها فراهم‌کردن تسهیلاتی به منظور صرفه‌جویی در زمان شماست. هدف یک کوکی این است که به وب سرور می‌گوید که شما به صفحه خاصی بازگشته‌اید. برای مثال، اگر شما صفحات سایت شرکت آب و فاضلاب روستایی استان هرمزگان را شخصی‌سازی کرده باشید یا با سایت شرکت آب و فاضلاب روستایی استان هرمزگان رجیستر کرده باشید، یک کوکی به سایت شرکت آب و فاضلاب روستایی استان هرمزگان کمک می‌کند تا در بازدیدهای بعدی اطلاعات خاص شما را فرابخواند. این مسئله فرایند ضبط اطلاعات شخصی شما را تسهیل کرده است، مانند آدرس‌های قبض‌ها یا آدرس‌های پست دریایی. هنگامی که شما به پایگاه اینترنتی سایت شرکت آب و فاضلاب روستایی استان هرمزگان، بازمی‌گردید، اطلاعاتی که پیش‌تر شما فراهم کرده بودید قابل بازیابی است؛ بدین ترتیب، شما می‌توانید از ویژگی‌هایی که در سایت شرکت آب و فاضلاب روستایی استان هرمزگان به شکل سفارشی ایجاد کرده‌اید، استفاده کنید.
شما توانایی پذیرش یا رد کوکی‌ها را دارید. بسیاری از مرورگرها به طور خودکار کوکی‌ها را قبول می‌کنند اما اگر خواستید، می‌توانید معمولا تنظیمات مرورگر خود را برای نپذیرفتن کوکی‌ها تنظیم کنید. اگر خواستید کوکی‌ها را رد کنید، ممکن است ‌نتوانید به‌طور کامل از ویژگی‌های تعاملی خدمات سایت شرکت آب و فاضلاب روستایی استان هرمزگان و سایت‌هایی که بازدید کرده‌اید، استفاده کنید.
امنیت اطلاعات شخصی شما
سایت شرکت آب و فاضلاب روستایی استان هرمزگان،شخصی شما را از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تاییدناشده، حفاظت می‌کند. سایتشرکت آب و فاضلاب روستایی استان هرمزگان، اطلاعات شخصی و هویتی‌ای که شما بر روی سرورهای رایانه فراهم کرده‌اید، به شکل کنترل‌شده، امن و حفاظت‌شده، از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تاییدناشده محافظت می‌کند . هنگامی که اطلاعات شما (مانند شماره حساب کارت اعتباری) به سایتی دیگر منتقل میشود، با استفاده از کدسازی ـ مانند پروتکل SSL ـ محافظت می‌شود.
تغییرات دراین بیانیه
سایت شرکت آب و فاضلاب روستایی استان هرمزگان، ممکن است گهگاه این بیانه حریم خصوصی را به منظور بازتاب فیدبک‌های مشتریان و شرکت به‌روزرسانی کند. سایت شرکت آب و فاضلاب روستایی استان هرمزگان، شما را تشویق می‌کند تا به طور دوره‌ای این بیانیه را مرور کنید تا از نحوه حفاظت اطلاعات شما توسط سایت شرکت آب و فاضلاب روستایی استان هرمزگان مطلع شوید.
اطلاعات تماس
سایت شرکت آب و فاضلاب روستایی استان هرمزگان کامنت‌های شما ناظر به این بیانه حریم خصوصی را گرامی می‌دارد. اگر معتقدید سایتشرکت آب و فاضلاب روستایی استان هرمزگان به این بیانه وفادار نمانده، لطفا از طریق آدرس  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  با ما تماس بگیرید. ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا مشکل را پیدا کرده و تا حد امکان رفع کنیم.

 

دفترمقام معظم رهبری

ریاست جمهوری

وزارت نیرو

شرکت مهندسی آبفا کشور

شرکت مهندسی آبفا کشور

بخش مناقصات

بخش اخبار

نظام پیشنهادات

فیش حقوقی

سایت دولت

پرسش و پاسخ

 

  • امروز: 75
  • دیروز: 459
  • هفته گذشته: 2392108
  • ماه گذشته: 43974
  • بازدید کل: 2420428
حريم شخصی

کلیه حقوق وب سایت متعلق به شرکت آب و فاضلاب روستایی هرمزگان کشور میباشد.استفاده از اطلاعات سایت با ذکر منبع بلامانع است.

طراحی سایت توسط دانــاوب