تاریخ آخرین بروزرسانی:

 دوشنبه, 23 دی 2018 11:38 

سه شنبه 01 مرداد 98

دفترمقام معظم رهبری

ریاست جمهوری

وزارت نیرو

شرکت مهندسی آبفا کشور

شرکت مهندسی آبفا کشور

بخش مناقصات

بخش اخبار

نظام پیشنهادات

فیش حقوقی

سایت دولت

پروژه های آبرسانی به فاز 2 مجتمع نازدشت و روستای آبدان در رودان مورد بهره برداری قرار گرفت.

  • نوشته شده توسط اداره روابط عمومی و آموزش همگانی
  • تاریخ ایجاد در سه شنبه, 16 بهمن 1397 10:15

پروژه های آبرسانی به فاز 2 مجتمع نازدشت و روستای آبدان با حضور دکتر ایرج حیدری معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري هرمزگان ، حجت الاسلام سید مصطفی ذوالقدر نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار شهرستان رودان ، مهندس شاکری معاون نظارت بر بهره برداری شرکت آب و فاضلاب روستایی هرمزگان ، مسئوولین استانی و شهرستانی و جمعی از اهالی منطقه مورد بهره برداری قرار گرفت.

شاکری معاون نظارت بر بهره برداری شرکت آب و فاضلاب روستایی استان هرمزگان در حاشیه افتتاح و بهره برداری از این پروژه اظهار داشت: در پروژه فاز 2 مجتمع نازدشت یک باب مخزن 500 مترمکعبی 28000 متر خط انتقال و شبکه توزیع و در پروژه آبدان 7716 متر خط انتقال و شبکه توزیع  اجرا گردیده است .

شاکری اعتبار هزینه شده در این پروژها را بالغ بر 29000 میلیون ریال اعلام کرد و گفت: با بهره برداری از این پروژها به تعداد 905 خانوار با جمعتی بالغ بر 3620 نفر از آب آشامیدنی سالم و بهداشتی بهره مند شدند.

شاکری افزود : امیدوارم مردم منطقه  با مصرف بهینه و صرف جویی در مصرف آب را رعایت کنند تا آب مورد نظر به طور یکسان به همه برسد و در آینده مشکلی از بابت آب شرب نداشته باشیم.

در ادامه مراسم دکتر ایرج حیدری معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري هرمزگان با تبريك فرارسيدن ايام پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي، عنوان كرد: يكي از دغدغه هاي مهم  حضرت امام (ره) بنيانگذار كبير انقلاب اسلامي خدمت رساني مطلوب به محرومان جامعه بود و ما مسئولان هيچ گاه از مسيري كه امام محرومان براي خدمت رساني به آنها ترسيم نموده اند خود را جدا نخواهيم كرد و با قوت در اين راه گام برخواهيم داشت.

در پایان حجت الاسلام سید مصطفی ذوالقدر نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی از مجموعه اقدامات شرکت آب و فاضلاب روستایی هرمزگان در روستاهای استان تقدیر و تشکر نمود و همچنین از خدمات ارزنده مدیرعامل سابق شرکت آب و فاضلاب روستایی هرمزگان تشکر نمودند .

نوشتن دیدگاه

دفترمقام معظم رهبری

ریاست جمهوری

وزارت نیرو

شرکت مهندسی آبفا کشور

شرکت مهندسی آبفا کشور

بخش مناقصات

بخش اخبار

نظام پیشنهادات

فیش حقوقی

سایت دولت

پرسش و پاسخ

 

  • امروز: 346
  • دیروز: 0
  • هفته گذشته: 0
  • ماه گذشته: 0
  • بازدید کل: 15346
حريم شخصی

کلیه حقوق وب سایت متعلق به شرکت آب و فاضلاب روستایی هرمزگان کشور میباشد.استفاده از اطلاعات سایت با ذکر منبع بلامانع است.

طراحی سایت توسط دانــاوب