تاریخ آخرین بروزرسانی:

 دوشنبه, 23 دی 2018 11:38 

پنج شنبه 30 خرداد 98

دفترمقام معظم رهبری

ریاست جمهوری

وزارت نیرو

شرکت مهندسی آبفا کشور

شرکت مهندسی آبفا کشور

بخش مناقصات

بخش اخبار

نظام پیشنهادات

فیش حقوقی

سایت دولت

سی و ششمین جلسه کارگروه تحلیل قوانین . مقررات و آراء محاکم قضایی و شبه قضایی دفتر امور حقوقی و قراردادهای شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور ، در جزیره زیبای قشم برگزار شد

  • نوشته شده توسط اداره روابط عمومی و آموزش همگانی
  • تاریخ ایجاد در دوشنبه, 17 دی 1397 06:04

سی و ششمین جلسه کارگروه تحلیل قوانین . مقررات و آراء محاکم قضایی و شبه قضایی دفتر امور حقوقی و قراردادهای شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور ، در مورخ 11 و 12 دی ماه سال جاری ، به میزبانی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان هرمزگان در جزیره زیبای قشم برگزار گردید . در این جلسه که با حضور سرکار خانم نوروزی (مدیرکل دفتر حقوقی و قراردادهای شرکت مهندسی اب و فاضلاب کشور) ، مهندس شاکری (معاون بهره برداری و عضو هیئت مدیره شرکت آب و فاضلاب روستایی استان هرمزگان) و همچنین مدیران حقوقی شرکتهای آب و فاضلاب شهری و روستایی هجده استان کشور برگزار گردید ، در ابتدا مهندس شاکری ضمن معرفی کامل خدمات اجرا شده توسط شرکت آبفار هرمزگان ، اظهار داشت که مسائل حقوقی جز گلوگاه های هر شرکت است و تبادل تجارب و ارایه راه حل ، می تواند در پیشبرد اهداف شرکتها ، بسیار راهگشا باشد. همچنین از بهره مندی بیش از 90 درصدی جمعیت روستایی استان از شاخص های آب شرب پایدار . سالم و بهداشتی خبر داد . 

در ادامه نیز سرکار خانم نوروزی اظهار داشت که صنعت آب دارای سرمایه های انسانی بسیار ارزشمندی است که با تشکیل کارگروه های تخصصی و با هماهنگی و هم افزایی ، در جهت تحقق اهداف صنعت گامهای سودمندی برداشته شده است . یکی از سیاست های که وزارت و شرکت مهندسی  دنبال میکند ، موضوع پیشگیری از وقوع جرم ، جدیت در مستندسازی اموال و تأسیسات شرکتهای تابعه و همچنین جلوگیری از هدررفت سرمایه ها و تحمیل هزینه های اضافی می باشد .

همچنین آقای زنگنه بعنوان مدیر اداره حقوقی و قراردادها و پاسخگویی به شکایات شرکت آب و فاضلاب روستایی استان هرمزگان ، از انعقاد بیش از 147 قرارداد به ارزش بیش از 920 میلیارد ریال تا پایان آذر ماه سالجاری ، مستندسازی و اخذ اسناد مالکیت 682 فقره از املاک و تأسیسات شرکت ، پیگیری جدی پرونده های قضایی متخلفین حوزه آب و همچنین تهیه نقشه و جانمایی کلیه خطوط و شبکه های توزیع آب روستاهای تحت پوشش در سامانه جامه حدنگار خبر داد .

در پایان نیز حقوق انتفاعی و ارتفاقی در صنعت آب و فاضلاب و همچنین ظرفیت های قانون تشکیل شرکتهای آب و فاضلاب و سایر موضوعات مورد بازنگری اعضای کارگروه قرار گرفت .  

نوشتن دیدگاه

دفترمقام معظم رهبری

ریاست جمهوری

وزارت نیرو

شرکت مهندسی آبفا کشور

شرکت مهندسی آبفا کشور

بخش مناقصات

بخش اخبار

نظام پیشنهادات

فیش حقوقی

سایت دولت

پرسش و پاسخ

 

  • امروز: 244
  • دیروز: 1845
  • هفته گذشته: 2026175
  • ماه گذشته: 58985
  • بازدید کل: 2055593
حريم شخصی

کلیه حقوق وب سایت متعلق به شرکت آب و فاضلاب روستایی هرمزگان کشور میباشد.استفاده از اطلاعات سایت با ذکر منبع بلامانع است.

طراحی سایت توسط دانــاوب