تاریخ آخرین بروزرسانی:

 دوشنبه, 23 دی 2018 11:38 

پنج شنبه 02 خرداد 98

دفترمقام معظم رهبری

ریاست جمهوری

همایش مدیران

وزارت نیرو

شرکت مهندسی آبفا کشور

شرکت مهندسی آبفا کشور

بخش مناقصات

بخش اخبار

نظام پیشنهادات

فیش حقوقی

سایت دولت

مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب روستایی هرمزگان در شورای اداری حاجی آباد به ریاست استاندار 90درصد از جمعیت روستایی شهرستان حاجی آباد از تاسیسات وشبکه آب آشامیدنی برخوردار می باشد

  • نوشته شده توسط اداره روابط عمومی و آموزش همگانی
  • تاریخ ایجاد در شنبه, 26 آبان 1397 09:35

به گزارش روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب روستایی در طی سفر استاندار هرمزگان به شهرستان حاجی آباد وتشکیل شورای اداری جهت بررسی مسائل ومشکلات این شهرستان، حمزه پور مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب روستایی به تشریح وضعیت آبرسانی روستاهای این شهرستان پرداخت. ایشان اظهار داشت که جمعیت 70 هزار نفری حاجی آباد قریب به 36 هزار نفر معادل 54 درصد در روستاها سکونت دارند که این شرکت تاکنون با اجرا پروژه های آبرسانی موفق به ایجاد زیرساختها وتاسیسات آبرسانی بیش از 90 درصد جمعیت روستایی این شهرستان گردیده است که آبشرب این روستاها از طریق بیش از 40 حلقه چاه تامین می گردد ایشان در ادامه افزود با نصب 2 دستگاه آبشیرین کن درسال جاری در روستاهای گله گاه وچاه باغ از توابع بخش مرکزی این شهرستان به رغم خشکسالی بی سابقه سال96 و97 دیگرهیچگونه روستایی دراین شهرستان آبرسانی سیار نمی گردد.

حمزه پور در ادامه افزود با تکمیل مجتمع بزرگ آبرسانی کوشاه احمدی که اعتباری بالغ بر 20 میلیارد تومان نیازمند است موضوع آبرسانی به روستاهای شهرستان حاجی آباد تکمیل ودیگر روستای بالای 20 خانوار فاقد آب آشامیدنی نخواهیم داشت. درطی این جلسه نمایندگان شوراهای بخش این شهرستان از اقدامات وعملکرد این شرکت تقدیر وتشکر نمودند.

نوشتن دیدگاه

دفترمقام معظم رهبری

ریاست جمهوری

همایش مدیران

وزارت نیرو

شرکت مهندسی آبفا کشور

شرکت مهندسی آبفا کشور

بخش مناقصات

بخش اخبار

نظام پیشنهادات

فیش حقوقی

سایت دولت

پرسش و پاسخ

 

  • امروز: 1340
  • دیروز: 3918
  • هفته گذشته: 1977225
  • ماه گذشته: 45399
  • بازدید کل: 2018655
حريم شخصی

کلیه حقوق وب سایت متعلق به شرکت آب و فاضلاب روستایی هرمزگان کشور میباشد.استفاده از اطلاعات سایت با ذکر منبع بلامانع است.

طراحی سایت توسط دانــاوب